Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csallokozi-Farkas-Lorinc-1898-1966-Teli-falu-hatar-Olaj-vaszon-farostra-kasirozva-jelz~II2077226
2077226
10068
399
36000
Rufpreis:
36 000 HUF 97,30 EUR , 105,88 USD
Beschreibung: Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm
: turóczi_márk