Bráda Tibor (1941-): Virágok, 1999. Tus, papír, jelzett. Paszpartun aj... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Brada-Tibor-1941-Viragok-1999-Tus-papir-jelzett-Paszpartun-ajandekozasi-sorokkal-Szil~II2422156
2422156
10065
399
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Bráda Tibor (1941-): Virágok, 1999. Tus, papír, jelzett. Paszpartun ajándékozási sorokkal Szilvási Lajosnak 1972-ből. Üvegezett fa keretben. 53,5x33,5 cm
: pelikán_kristóf