Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Tanya-gemeskuttal-Rezkarc-papir-jelzett-lap-szele-kisse-fo~II2444571
2444571
10058
399
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 24x29 cm
: pelikán_kristóf