Balassa Nándor (?-): Királyréti részlet. Akvarell, papír. Fa keretben.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Balassa-Nandor-Kiralyreti-reszlet-Akvarell-papir-Fa-keretben-Lap-tetejen-kisebb-szak~II2441735
2441735
10019
399
Beschreibung: Balassa Nándor (?-): Királyréti részlet. Akvarell, papír. Fa keretben. Lap tetején kisebb szakadással és apró foltokkal. 20x30 cm.
: pelikán_kristóf