Angyal Júlia (1941-): Századoknak királya (Szent László). Vegyes techn... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Angyal-Julia-1941-Szazadoknak-kiralya-Szent-Laszlo-Vegyes-technika-fa-jelzett-Hatold~II2318070
2318070
10006
399
60000
Rufpreis:
60 000 HUF 162,16 EUR , 176,47 USD
Beschreibung: Angyal Júlia (1941-): Századoknak királya (Szent László). Vegyes technika, fa, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×60 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
: pelikán_kristóf