1 200 HUF
2 db ex libris: J. Julibert (?-?): Ex libris Anton Pach. Klisé, papír, jelzett a klisén, lap teteje kartonra kasírozva. Lap alja kissé foltos és sérült. 13,5x8 cm + Jelzés nélkül: Aus der Bücherei Käte Schwarzer. Fametszet, papír. Lap teteje kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 10x7 cm