13740.
399. Gelaufene Fernauktion
Foto
7 000 HUF
Hodobay Sándor (1880-1957) portréja díszmagyarban, Miskolc polgármestere 1922-35 között, feltehetően I. világháborús kitüntetésekkel dekorálva, díszszablyával, vintage fotó kartonon Barna fényképész miskolci műterméből, kartonon szárazpecséttel jelzett, fotó sérült. Üvegezett, sérült fa keretben. 19,5x15 cm