15600.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Lovik Károly: A lovas-sport. Századok legendái, 1913. Benne: József főherceg: Úti emlékeim Afrikából. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, sérül, Folio. 32x41 cm