Sigmund Freud: A lélekelemzés legújabb eredményei. Fordította: Dr. Lengyel József. Ampelos Könyvek I. Debrecen, 1943, Pannonia Könyvnyomda. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.