Reinke- Tellyesniczky: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919, Universitas Könyvkiadó Társaság. Kissé kopott egészvászon kötésben. Tollal és ceruzával írt aláhúzások és jegyzetek a szövegben.