Pilóta: A névtelen repülő. Tarka regénytár. VI. évf. 35. sz. Bp., 1941... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1500005/Pilota-A-nevtelen-repulo-Tarka-regenytar-VI-evf-35-sz-Bp-1941-Stadium-ny-48-p-Ki~II2436211
2436211
16576
399
Books: Military
Beschreibung: Pilóta: A névtelen repülő. Tarka regénytár. VI. évf. 35. sz. Bp., 1941,Stádium-ny., 48 p. Kiadói papírkötés, szakadozott, kopott borítóval.
: ra