Ötven év. A magyar lányok albuma. 1894-1944 legszebb ifjúsági elbeszélései. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1944), Új Ídők. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel,