2 db - Dr. Marton Géza: A római magánjog elemeinek tankönyve. Institúciók. Debrecen, 1943, Méliusz. + Római jog Dr. Morton Géza tanár úrhoz. Budapesti Egyetemi Jegyzetek. Bp., Belvárosi Jogi Előkészítő. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.