A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1940, Hungária-ny. 456+72 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.