1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Benedek Elek: Hazánk története az ifjuság számára. Bp., én., Athenaeum. Harmadik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, javított, kopott gerinccel, kopott, foltos borítóval.