Tóth Ervin: Holló rajzai és akvarelljei. Debrecen, 1969, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóval, egyébként jó állapotban.
Számozott (1000/659.) példány.