Farkas Zoltán: Csók István. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. 63+59 p. Számos egészoldalas reprodukcióval, kihajtható oldalakkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4145 példányban.