Bakallár Breviárium. Bakallár József (1940-2013) festőművész által dedikált! Bp., 1996, Bakallár József és felesége kiadása. Készült 1000 számozott példányban. 523. sz. példány a művész aláírásával. Bakallár József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói harántalakú egészvászon kötés. + Ugyanezen könyv több lapja, hiányos, kötés nélkül.