A nyolcak és aktivisták köre. A huszadik század magyar művészete. Szerk.: Fitz Jenő. István Király Múzeum közleményei D. sorozat 44. szám. Székesfehérvár, 1965, Csók István Képtár. 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.