Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. Bp., 1920, R... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/Tormay-Cecile-Bujdoso-konyv-Feljegyzesek-1918-1919-bol-Bp-1920-Rozsavolgyi-es-Tarsa-~II2441570
2441570
17516
399
Beschreibung: Tormay Cécile: Bujdosó könyv. Feljegyzések 1918-1919-ből. Bp., 1920, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
: nagy_andras