17576.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
11
Schweiger-Lerchenfeld, Amand: A nővilág. Ford.: Brankovics György. Wanjura A. kétszáz eredeti rajzával. Bp., 1882, Mach H. és Társa. 624 p + 20 t. Szövegközi és egészoldalas, fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.