17806.
399. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Psenyeczki Nagy Sándor: Önoktatási vezérkönyv az angol nyelv tanulására levelekben Robertson T. tanmódja szerint. 23 - 30. levél. (43-44.-58-59. lecke.) Debrecen, 1873., Városi Könyvnyomda-ny., 2+547-786 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.