M. Kóssa Albert: Talmi aranykorunk. Tréfás szatírák versekben. Jankó J... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/399/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500019/M-Kossa-Albert-Talmi-aranykorunk-Trefas-szatirak-versekben-Janko-Janos-kilencvenharom-er~II2443710
2443710
17613
399
Beschreibung: M. Kóssa Albert: Talmi aranykorunk. Tréfás szatírák versekben. Jankó János kilencvenhárom eredeti rajzával. Bp., 1886.,(Franklin-ny.), 4+224 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, 2 kijáró lappal.
: tánczos_gábor