Lucio d'Ambra: A házasélet trilógiája. I-III. köt. I. köt.: Férjnek lenni mesterség. II. köt.: A feleség hivatása. III. köt.: A szerető művészete. Ford.: Salaczné Zachár Ilona. Bp., (1940), Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik kötet javított kötéssel.