Kisfaludy Károly minden munkái. Sajtó alá rendezte: Bánóczi József. I-V. kötet. Hetedik kiadás. Bp., 1893, Franklin-Társulat. 421 p+1 t+439+434+413+414 p. Kiadói gazdagon aranyozott és díszített egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó mértékben kopott borítókkal.