György Lajos: Világjáró anekdoták. S. Kovács Kálmán rajzaival. Második kiadás. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 352 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.