Donászy Ferenc: A vihar kelet felöl. Történeti regények a tatárjárás idejéből. A csúcshegyi vár és Fulkó lovag c. műveket tartalmazza. Sebők Imre rajzaival. Bp.,[1944], Hungária. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé sérült kötéssel.