Zsolnay antik, XIX. sz. virág mintás áttört mini kaspó. Kézzel festett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Zsolnay-antik-XIX-sz-virag-mintas-attort-mini-kaspo-Kezzel-festett-jelzett-Zsolnay-csalC3~II2423936
2423936
11168
398
Beschreibung: Zsolnay antik, XIX. sz. virág mintás áttört mini kaspó. Kézzel festett, jelzett (Zsolnay családi pecsét), sérült (repedéssel). d: 5,5 cm, m: 6 cm
: pelikán_kristóf