Láng és Mayer Városlőd fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, sérülések... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Lang-es-Mayer-Varoslod-fajansz-tal-Kezzel-festett-jelzett-serulesekkel-37x25-cm~II2430342
2430342
11261
398
Beschreibung: Láng és Mayer Városlőd fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel 37x25 cm
: karap_norbert