Kőbányai Porcelán kakadu figura. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Kobanyai-Porcelan-kakadu-figura-Kezzel-festett-jelzett-serulessel-19-cm~II2431598
2431598
11317
398
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Kőbányai Porcelán kakadu figura. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel. 19 cm
: karap_norbert