Hutschenreuter étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, minimális has... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hutschenreuter-etkeszlet-6-szemelyes-Matricas-jelzett-minimalis-hasznalati-kopassal~II2380949
2380949
11188
398
40000
Rufpreis:
40 000 HUF 108,11 EUR , 117,65 USD
Beschreibung: Hutschenreuter étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, minimális használati kopással.
: pelikán_kristóf