11223. 398. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 600 HUF
0 HUF
Hollóházi virágmintás porcelán bonbonniere és tálka, matricásak, jelzettek, a bonbonniere apró kopással, 7,5x9x4 cm és 15x8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert