Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-retro-viragos-tal-Matricas-jelzett-kopasokkal-d-30-cm~II2411753
2411753
11351
398
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm
: karap_norbert