Herendi porcelán mini figura, kézzel festett, jelzett (mélynyomás és r... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-porcelan-mini-figura-kezzel-festett-jelzett-melynyomas-es-regi-Herend-kek-jelzes~II2424484
2424484
11178
398
Beschreibung: Herendi porcelán mini figura, kézzel festett, jelzett (mélynyomás és régi Herend kék jelzés), apró kopásnyomokkal, m: 4 cm
: pelikán_kristóf