11193. 398. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Cauldon BWM & Co. Pergolesi angol porcelán tányér, XX. sz. eleje. Levonóképes, jelzett (Hüttl Tivadar porcelán-nagykereskedő), kopással, sérülésekkel, restaurálandó. d: 24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf