30692.
398. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Pátzay Pál (1896-1979) 1934. "Enyvvári Jenő 50. születésnapjára" Br emlékérem (321,23g/80mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1934. "50th Birthday of Jenő Enyvvári" Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (321,23g/80mm) C:XF patina, edge error HPII 2062.