Bognár György (1944-) 1994. "Kármán Tódor 1881-1963 - VIVAT CRESCAT FL... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/Bognar-Gyorgy-1944-1994-Karman-Todor-1881-1963-VIVAT-CRESCAT-FLOREAT-HUNGARIA-Magyar-M~II2359287
2359287
30605
398
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Bognár György (1944-) 1994. "Kármán Tódor 1881-1963 - VIVAT CRESCAT FLOREAT HUNGARIA / Magyar Mérnökök és Építészek Világszövetsége" jelzett Ag emlékérem, eredeti sérül tokban (31,34g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
: pelikán_kristóf