11549.
398. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Bezdány Zsolt: Panoráma. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Keretben. 27,5x34 cm