13560.
398. Gelaufene Fernauktion
Plakat
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Bálint Endre (1915-1986): Dollárpapa. Villamosplakát. Ofszet, papír. Jelzett a plakáton nyomtatva. Sérült, bal alsó sarkában hiányos. Üvegezett fa keretben, 22,5×15,5 cm