13250.
398. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Maczkó Mária-Rónai Lajos: "Rózsát ültettem a gyalogútra..." Galga menti népdalok. A dalanyagot gyűjtötte, válogatta, összeállította és közzétette: Mackó Mária és Rónai Lajos. Galga Menti Műhely 3. sz. Aszód, 2010, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés, az elülső szennylap részben kijár, a hátsó szennylap hiányzik, kissé kopott borítóval.