13256.
398. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Kardos István: Harmonika iskola I. köt. Bp., 1958, Zeneműkiadó. Hatodik kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.