12538.
398. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
5 000 HUF
cca 1852-1856 Heinrich Karolina, Heinrich István testvérének magyar, német, angol és francia nyelvű dolgozatai, iskolai munkái, 5 db füzet korabeli díszes vászonkötésben, helyenként kopott borítóval és sérült gerinccel