12548.
398. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1921 Arad, Vízszerelő mester segédkönyve, benne számos bejegyzéssel, nevekkel, okmánybélyegekkel, kopott félvászon-kötésben, az elülső szennylap kijár, 200 p.