Ovális cikóriás reklám pléh doboz "CSAK VALÓDI SZENT ISTVÁN CIKORIÁVAL FŐZZE KÁVÉJÁT" felirattal. A zsanér sérült, kopás és kisebb horpadás nyomokkal. 14x9,5x7 cm