2 db üveg bólés pohár, kopott aranyozású peremmel, kis karcolásokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/2-db-uveg-boles-pohar-kopott-aranyozasu-peremmel-kis-karcolasokkal-d-12-cm~II2395994
2395994
11644
398
Flea Market
Beschreibung: 2 db üveg bólés pohár, kopott aranyozású peremmel, kis karcolásokkal, d: 12 cm
: karap_norbert