11533.
398. Gelaufene Fernauktion
Antik
9 000 HUF
Friedrich Gornik (1877-1943): Asztali tintatartó, tetején plasztikus fácán figurákkal díszített, bronz, jelzett (F. Gornik és AR gyártói jelzés, 1920 körül. Kopott, üveg betét és fedél nélkül, 16x14x37 cm.