Ezüst (Ag) hat személyes evőeszköz készlet. 45 darabos Magyar, XIX. sz. vége. Jelzett, lóherés mesterjeggyel nettó 1831 g + ezüst nyelű kések. A készlethez való késbakok és fűszertartók az árverés további tételei.