19070. 398. Gelaufene Fernauktion Juwelen
6 000 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert