10549.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, farost, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 27×38 cm