10386.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. Hátoldalán Silmann Béla képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. 23,5x18 cm